ANA SAYFA / Bağlama Büyüleri / bağlanma büyüsü

bağlanma büyüsü

bağlanma büyüsü

Daha önce hiç ilgilerini çekmeyen kişilere karşı bir anda şiddetli bir şekilde ilgi görmeye başlayan kişiler özellikle bunun sebebinin güçlü bir bağlanma büyüsü olduğunu tahmin etmelidirler. Çok eski zamanlardan bu yana yapılmakta olan ve insanların düşüncelerini kısa zaman içinde değiştirmesi ile ünlü olan bu işlemler her zaman için en çok ilgi çeken işlemlerden biri olmayı başarmıştır. Medyumlar bu işlemleri yaparken genellikle aynı işlemleri yapmakta ve aynı nesneleri kullanmaktadırlar.

Eğer ilgili kişiler kendilerini korumak için manevi bir koruma işlemi yaptırdıysalar veya o anda başka bir büyünün etkisi altındaysalar bu işlemlerin etkilerini göstermedikleri bilinmektedir. Bu sebeple deneyimli medyumlar öncelikle bir bakım işlemi yaparak işlemler başlamaktadırlar.

Bağlanma büyüsü işlemleri genellikle insanlara fiziki bir müdahalede bulunmadan sadece düşüncelerini değiştirmek ve kendilerini manevi bir enerjinin etkisi altına almak amacı ile yapılmaktadır. Eğer insanlar bu işlemler ile sevdikleri kişileri kendilerine bağlayacaklarından emin olurlarsa o zaman deneyimli bir medyum ile çalışmak için harekete geçmeli ve seçimlerini en kısa zaman içinde yapmalıdırlar.

2 comments

  1. S.a hocam eşimden ayrıldım geri gelmesini isttiyoruum

  2. Ücretsiz bakım yaptırabiliyormuyuz öncelikle bakım için neler gerekli.işlem kaç günde etki etmekte bilgi verirseniz sevinirim tabi ucretıde yazarsanız ıyı olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!