ANA SAYFA / Etkili Büyü çeşitleri / büyü nedir nasıl bozulur

büyü nedir nasıl bozulur

büyü nedir nasıl bozulur

Her zaman için medyumların yaptıkları çok özel işlemler olan ve insanlar birçok farklı konuda yardımcı olduğu gibi çok büyük sorunlar da yaşatabilen büyüler günümüzde de insanların ilgilerini çekmektedir. Ortaya çıkan sonuçlar ile her zaman insanları şaşırtmış olan bu işlemlerde ama bazı özel işlemler ile çok güçlü manevi enerjileri ortaya çıkarmak ve amaca uygun olarak yönlendirmektedir. Yalpan çalışmalar genellikle amaca uygun olarak seçilmiş ve tarih boyunca bir işlem için birçok farklı teknik ortaya çıkmıştır.

Bu alana olan ilginin ana sebeplerinden biri büyülerin en zor işlemleri dahi kısa zamanda ve fiziki bir emek vermeden yapmak için kullanılabilmesidir. Medyumlar büyüler hakkında sahip oldukları deneyimleri kullanarak her zaman insanların taleplerini yerine getirmiş ve sürekli olarak bu konuda talepler almaya devam etmişlerdir. İnsanları ulaşmak istedikleri birçok hedefe kısa zamanda ulaştırabilen bu işlemler birçok farklı isim ile yapılmakta ve her büyünün amacı farklı olabilmektedir. Büyüleri yaparken günlük hayatta kullandığımız çok basit nesneler kullanılabildiği gibi aynı zamanda çok ürkütücü nesnelerde kullanılabilmektedir.

büyü nedir nasıl bozulur hakkında yardım için iletişime geçebilirsiniz.

Bir yorum

  1. iyi gunler hocam , ben her ay sonu bı takım gölgeler göruyorum bı hocaya gıttım sana cıngen büyüsü yapmıslar defolsu. gıtsın kafayı yesın dıe dedı. eskı kaynanamdan süphelendım bundan basıl kurtulabılırım korucu bı muska vardı ama kayboldu acaba tekrar mı yaptırsam. cok kötuyum sınırlı asabı oldum lutfen yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!