Ayırma Büyüsü

ayırma-buyusu

Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma büyüsü, kadın veya erkek fark etmeksizin iki ya da daha fazla kişinin arasına soğukluk vermek, ya da birbirine uygun olmadığı düşünülen durumlarda iki kişiyi ayırmak istenen bir büyü türüdür. Amacına, durumuna ve uygulama şekline göre bazı türleri kara büyü sınıfına girmektedir. Ayırma büyüsü, bazen masum sebepler ve amaçlar taşısa da bazen istenmeyen sonuçlar doğurabilmektedir. Örneğin aldatılan bir eş, kocasını sevgilisinden ayırmak istediği zaman bu büyüye başvurduğu takdirde, amaç daha masum görünebilir. Ortada bir yuvayı kurtarmak ya da sevdiği kişiyi yeniden geri kazanmak gibi bir gaye söz konusudur. Ancak birbirini seven sevgili, nişanlı ya da evli kişileri birbirinden ayırmak, araya soğukluk girmesini sağlamak için yapılan büyü, masum sayılamaz.

Bu nedenle başvurulan medyum hocalardan bazıları duruma ve amaca göre işlem yapmayı kabul ya da reddetmektedir. Birbirini seven insanların, özellikle evli kişilerin ayrılması istendiği takdirde, bazı medyum hocalar ayırma büyüsü yapmayı kabul etmeyebilmektedir. Bazen kişi istemediği biri tarafından rahatsız edilebilmektedir. Bu gibi durumlarda karşı taraftan gelen ısrar ve rahatsızlığa son vermek amacıyla ayırma büyüsüne başvurulabilir. Bu sayede karşı taraftaki kişinin kendisine karşı soğukluk hissetmesi ve verilen rahatsızlığın son bulması sağlanabilir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü, çeşitli şekillerde, çeşitli malzeme ve yöntemlerle yapılabilir. Bazı türleri kara büyü sınıfında olup, bazıları bu sınıfa girecek kadar ağır büyüler olmamasına rağmen, kişinin kendi kendine yapması mümkün değildir. Büyünün çeşidi her ne olursa olsun, konuyla ilgili yeterli ve gerekli bilgi birikimine, deneyime sahip bir medyum hocadan yardım alınmalıdır. Aksi takdirde bilinmeden yapılan uygulama ve işlemlerde, hata payı büyük olduğundan yapan ve yapılan kişiye zarar gelme olasılığı oldukça yüksektir. Büyünün her çeşidinin kendine ait yöntem, malzeme ve uygulama şekli vardır. Yapılacak olan büyüye, büyünün sınıfına ve amacına göre bu yöntem, malzeme ve uygulamalar farklılık gösterir. Ancak sıradan herhangi birinin bu kadar ayrıntıyı bilmesi mümkün değildir. Bu nedenle büyünün amacı ne olursa olsun işinin ehli bir medyum hoca tarafından yapılmalıdır.

Ayırma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Siz yapmış olmasanız bile, mutluluğunuzu istemeyen kişiler tarafından ilişkinizi, evliliğinizi ya da biriyle olan dostluğunuzu bitirmek amacıyla size yapılmış bir ayırma büyüsü olabilir. Bu gibi durumlarda büyü bazı belirtiler verir. Örneğin eşinizle aranızın bozulması için büyü yapılması durumunda, eşiniz size karşı soğuk davranır. Sizinle olan muhabbeti bitme derecesine gelir. Normalde hoş karşılayacağı durumlarda bile anı ve fazla tepkiler verebilir. Yaptığınız veya söylediğiniz her şey gözüne batar. Elinizden bir şey yiyip içmek istemez. Hatta yanınızda uyumak dahi onu rahatsız eder. Hiçbir sebep yokken birdenbire ortaya çıkan bu gibi durumlar, eşinizle aranızın bozulması için hanenize ayırma büyüsü yapıldığının habercisidir. Ya da çok samimi olduğunuz bir arkadaşınız sebepsiz yere sizden uzaklaşmış ise, eskisi kadar görüşmek konuşmak istemiyor ya da siz görüşmek istediğinizde ters tepkiler veriyorsa, bu kişiyle arkadaşlığınızı istemeyen biri tarafından ayırma büyüsü yapılmış olması ihtimali yüksektir. Bu gibi durumlarda büyüyü bozdurmak, eski huzurunuza kavuşmanızı sağlar. Büyüyü yapmak sıradan bir kişi için ne kadar zor hatta imkansız ve tehlikeli ise, bozmak da kişinin kendi başına yapabileceği bir işlem değildir. Bu nedenle üzerinizde ya da hanenizde büyü olduğundan şüphelendiğiniz takdirde bu işten anlayan bir medyum hocadan yardım almanız doğru olacaktır. Büyü basit bir sınıfta da olsa, kendi başınıza bozmaya çalışacağınız ayırma büyüsü, size ya da etrafınızdakilere zarar vererek, istenmeyen sonuçlar çıkmasına sebep olabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir