Bağlama Büyüsü

baglama-buyusu

Bağlama Büyüsü

En çok başvurulan büyü çeşitlerindendir. Çünkü insan sevdiğinin kendisine bağlanmasını ister. Bunun içinde elinde olmayan sebeplerle ayrılmamak için ve kötü duruma düşmemek için bazı yollar arayabilir. Çözüm arayanların en çok başvurduğu yöntem bağlama büyüsüdür. Bu büyü çok eskilerden beri güçlü ve vazgeçilmez bir tesir unsurudur. Özellikle evli çiftlerin çokça başvurduğu bir yöntemdir. Çünkü mutlu giden evliliklerinin eski heyecanı vermediği ya da eşlerden birinin eskisi gibi davranmadığı ve gözünün dışarıda olduğu gibi sebeplerle yapılan etkili bir büyü çeşididir, bağlanma büyüsü. İnsanlar sevdiği kişinin kendine bağlı olmasını, evliliklerinin bozulmamasını isterler. Ayrıca başlarına gelen bazı bela ve musibetler, kısmetin bağlanması gibi sebeplerden dolayı bu büyüye başvurabilirler. Böyle güzel niyetlerle çeşitli yollar arayan insanlara yardımcı olmak medyumların görevidir. Medyumlar bu konularda doğuştan gelen yeteneği ve sonradan edindiği bilgi ve tecrübesi olan uzman kişilerdir.

Bağlama Büyüsünün Etkileri

Bu büyü çeşidi, kısa sürede etkisini gösteren bir büyüdür. Fakat bazı çeşitleri bulunur. Etkileri ona göre değişir. Adet kanı ile yapılan ve kaşıkla yapılan farklı kişisel eşyalarla yapılan çeşitleri vardır. Tabii ki en önemli unsur burada işin uzmanına yaptırılmasıdır. Asla kişiler kendileri bu yola başvurmalıdır. Çünkü yanlış yapılan bir işlem farklı sorunlara yol açabilir. Fakat işin uzmanı medyumlar araştırılmalı daha önce yaptıranlarla konuşulmalı ve uzman kişiye ulaşılmalıdır. Bütün safhalarını bilseniz dahi bu riske girmeyin işi uzmanına bırakın. Çünkü uzmanı olmadığınız bu konularda yaptığınız bir yanlış sizi daha büyük sorunlarla karşı karşıya bırakabilir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Yine aynı büyünün nasıl uzman kişiler tarafından yapılması gerekiyorsa, bozulması da aynı şekilde uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bağlama büyüsü hem doğuştan gelen yeteneğe hem de sonradan edinilen tecrübelere dayanarak uzman kişiler tarafından bozulur. Günümüzde bu konuda çok bilgili ve tecrübeli medyumlar bulunmaktadır. Siz de yanlış bir duruma düşmek istemiyorsanız ve olumsuz bir durumla karşı karşıya gelmek istemiyorsanız uzman medyumlara konuyu anlatabilir ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Böylece hayatınız yeniden mutlu ve huzurlu hale gelebilir. Hayatta mutluluğu yakalamanın bazı yolları var. Bu yollardan biri de bu.

Bağlama Büyüsünün Belirtileri

Bağlama büyüsü yapılan kişilerde yalnızlık isteğiyle hissi oluşur. Halsizlik meydana gelebilir. Öfke ve huzursuzluk baş gösterebilir. Kalabalık içinde sadece bir kişiye odaklanma ve ondan başkasına ilgilenmeme meydana gelebilir. İkili ilişkilerde kopukluk, sosyal alanlarda gruptan kopmalar meydana gelebilir. Bağlama büyüsü yapılan kişilerde iştahsızlık ve bazı sağlık sorunları meydana gelebilir. Bunlar yapılan kişilerde gözlemlenmiştir. Tecrübelere dayanarak eğer bir kişide bu belirtileri görüyorsanız, bu kişiye bağlama büyüsü yapılmış olabilir. Ayrıca bağlama büyüsünün cinsellik Üzerine de etkisi vardır. Genellikle eşlerin kendilerini aldatmaması için en çok başvurdukları büyü çeşidi, bağlama büyüsüdür.

Özellikle kıskanç olan çiftler ve eşinin sosyal ortamlarda yoğun çalıştığını düşünen ve buradan birinden etkilenmesinden çekilen eşler bağlama büyüsünü çok tercih ederek yaptırıyor. Özellikle aldatma konusu hayatlarında söz konusu olmasın diye bağlama büyüsü çokça başvurulan bir büyü çeşidi oluyor. Evli olan çiftlerin en büyük korkusu yuvasının dağılmasıdır. Bir de çocuklar varsa eğer, yuva daha da değerli hale gelir. Eşinin kendinden kopmamasını isteyen eşlerden biri diğerine bağlama büyüsü yaptırabilir. Tabii ki buradaki en önemli unsur bu işin tecrübeli, bilgili ve doğuştan gelen yeteneği olan medyumlar tarafından, yani uzman kişiler tarafından yapılmasıdır. Aksi takdirde daha farklı sorunlarla karşı karşıya kalınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir