Büyü Bozma

buyu-bozma-cesitleri

Büyü Bozma

Dünyada birçok büyü vardır. Doğal olarak birçok da büyü bozma yöntemi vardır. Bozma işlemi yapılan büyüye göre değişmektedir. Büyünün yapılması ve bozulması içlemlerinin tehlike olma durumu büyüye göre değişmektedir. Zararsız büyüler olduğu gibi tehlikeli büyüler de bulunmaktadır. Büyülerle ilgili tüm işlemler mutlaka bir medyuma danışılarak yapılmalıdır. Çünkü; bazı insanlar medyumdan gördükleri bozma yöntemini farklı büyüler için de kullanıyor. Bir diğeri ise medyumundan duyduğu bilgileri başkasına aktaranlar oluyor. Bu şekilde büyü yapabileceklerini ya da bozabileceklerini sanıyorlar. Bunlar yanlıştır. Her büyünün bozma yöntemi farklıdır. Bu yüzden kulaktan dolma bilgilerle bu işlemleri yapmayınız.

Size bu yazımızda büyünün bozulması hakkında bilgi vereceğiz. Sadece bilgiler olacağından ayrıntılar için bir medyum görmeniz gerekmektedir.

Büyü Bozma Nasıl Yapılır?

Büyünün bozulma işlemi büyüye göre değişmektedir. Her büyünün bozulması sırasında farklı dualar okunur ve farklı malzemeler kullanılır. Medyumunuz size gerekli malzemeleri söylemektedir. Büyünüze uygun malzemelerle geldiğinizde medyumunuz gerekli duaları okuyup büyü bozma işlemini tamamlayacaktır.

İnsanların aklında her zaman bir soru belirir “bana büyü yapıldığını nasıl anlarım?”.

  • Hayatınızda olan ani değişiklikler,
  • Aniden hiç beklemediğiniz birini sevme,
  • Birden yaşanan mutsuzluklar ve çöküşler,
  • Evde yaşanan ani değişimler,
  • Evinizde “tılsım” benzeri ve daha önce evinizde olmayan eşyalar bulduğunuzda,
  • Evin içindeki düzende değişiklik ve hane halkındaki psikolojik değişimler ve daha birçok seçeneği bulunmaktadır.

Büyü bozma sırasında medyumunuzun yönlendirmelerini dinleyiniz. Herhangi bir büyüye maruz kaldığınızı düşünürseniz medyum ile görüşmeniz gerekir. Evde kendi başınıza yapmaya çalışacağınız işlemler ters tepebilir. Eğer bir tılsım bulduysanız bunu medyumunuza götürünüz. Tılsım aracılığıyla size hangi büyünün yapılan büyü çeşidini bulabilir. Bununla beraber yukarıda yaşanan değişimler ve sizin psikolojik durumunuza bakarak da yapılan büyüyü anlayabilir. Büyü anlaşıldıktan sonra bozulma işlemine başlanır.

Büyüyü Bozduktan Sonra Ne Olur?

Büyünün bozulmasından sonra, büyüyü yapan ya da büyü yapılan kişide değişiklikler yaşanıp yaşanmayacağı merak edilen bir konudur. Büyü bozma işlemine göre yani yapılan büyüye göre bu değişmektedir. Zararlı ve zararsız büyüler olduğunu belirtmiştik. Kara büyüler de kişilere zarar verir. Kara büyü yapımı ve bozulması zor olan büyülerdir. Çok enerji ister. Bu yüzden dikkatli olmak gerekir ama yine her kara büyüye göre de bozulduktan sonrası değişmektedir. Hüddam tarzı büyüler büyüyü yapana da zarar vermektedir. Bu büyüler büyük enerji ister ve enerjilerini büyüde bahsi geçen kişiden alır.

Yapılan büyüye ve bu büyünün kullanıldığı zamana bağlı olarak zararları değişebilmektedir. Bir büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra bozulursa zararı daha az görülebilir. Uzun süreli büyüler ise büyü yapılan kişide zihinsel ve duygusal hasar bırakabilir. Örnek vermek gerekirse; uzun süredir kullanılan bir aşk büyüsü etkisi altında olan kişi büyü bozma işleminden sonra kendini boşlukta, iradesi ve odaklanma yetisini kaybetmiş bir şekilde bulabilir.

Kötü sonuçlardan bahsettik. Şimdi iyi sonuçlarını belirtelim. Bazı büyülerin bozulması ise yapılan kişi ferahlık ve mutluluk getirir. Evine neşe ve huzur getirir. Çünkü; büyü onu kısıtlamıştı ve artık bu kısıtlamadan kurtuldu ya büyü onun kötü olmasını istiyordu artık bitti. Aşk büyülerinin bir kısmı da bozulduktan sonra yapılan kişiye mutluluk getirir. İradesinin geri dönmesini sağlar. Artık aynı kişiyi takıntılı bir şekilde düşünmekten kurtulur.

Bozulma işleminden sonra tekrar medyumunuzu ziyaret etmenize gerek olup olmadığı size söylenecektir. Birden fazla işlem gerektiren büyüler vardır. Yukarıda belirtilenleri okuduğunuzu düşünerek tekrar şunu eklemek istiyoruz “lütfen evde tek başınıza büyü bozmaya çalışmayınız”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir