Canbar Büyüsü

canbar-buyusu

Canbar Büyüsü Nedir?

Canbar büyüsü, gideni geri getirmek için yapılan büyülerden biridir. Etkisi çok büyük ve oldukça kuvvetli bir büyüdür. Bu yüzden mutlaka işinin ehli biri tarafından yapılmalıdır. Deneyimsiz ve yeterli bilgi birikimine sahip olmayan biri tarafından yapılan büyü hem yapan kişiye hem de yapılmaya çalışılan kişiye büyük zararlar verebilir. Canbar büyüsü, tarihin tozlu sayfalarından günümüze gelmeyi başarmış bir büyüdür. Çok eski tarihlerden beri bilinen bu büyünün Asya kökenli olduğu bilinmektedir. Gideni geri getirme büyüleri arasında en kısa sürede etkisini gösteren büyülerden olması sebebiyle en çok tercih edilenidir. Büyünün büyük ve kesin bir etkiye sahip olmasının sebebi yaparken canbar cininin kullanılmasıdır.  Canbar cini, büyüye dahil edildiği takdirde hem yapan kişinin hem de yapılan kişinin psikolojik durumunu kontrolü altına alır. Zor, tehlikeli ve çok etkili bir büyü olan canbar büyüsü, yapanı çok az olan bir büyüdür. Ayrıca istenildiği zaman yapılamamaktadır. Ayın sadece 4. Günlerinde canbar büyüsü yapılabilir.

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Canbar büyüsü, kara büyü sınıfında değildir. Bu yüzden basit bir büyü gibi görünebilir. Ancak oldukça tehlikelidir. Yeterli bilgi birikimi ve deneyimi olmayan kişiler tarafından yapılmaya kalkıldığı takdirde istenmeyen sonuçlar doğurması muhtemeldir. Canbar büyüsü genel itibariyle sadece kötü niyetle yapılan bir büyü değildir. Olmasını istediğimiz ya da elde etmek istediğimiz kişi ya da durumlar için kullanılabilen bir büyüdür. Ancak yine de işinin ehli bir medyum hoca tarafından yapılmalıdır. Ancak dikkat edilmesi gereken bir husus daha var ki, bu husus yapılacak olan büyünün etki edip etmemesi durumunun bile kara verici etkenidir. Danışılan, yardım alınan kişinin medyum hoca olması, bu büyüyü yapabileceği anlamına gelmez. Yani her hoca bu büyüyü yapmamaktadır. Yapan kişiyi bulmak da oldukça zordur. Bu yüzden gerçekten gereken bilgiye ve deneyime sahip, hatta mümkünse daha önce bu büyüyü yapmış birinden yardım almak daha iyi olacaktır. Aksi takdirde büyünün etki etmeme ihtimali bile vardır. Bütün bunlardan anlaşılacağı üzere, canbar büyüsü isteyenin kendi kendine yapabileceği ya da medyum hoca bile olsa herkesin yapabileceği bir büyü değildir.

Canbar Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Canbar büyüsü, birçok sebep için yapılabilir. Bunlardan bazıları; giden kişiyi geri getirme, kısmetin açılması, sosyalleşme, birinin aşık edilmesi, küs olanların barıştırılması, bereketin bollaşması ve iki kişinin arasının açılmasıdır.

Canbar Büyüsü Ne Zaman Etki Gösterir?

Canbar büyüsü, diğer büyülere göre daha kısa surede etki gösterir. Bu da büyüyü en çok tercih edilen büyüler arasına almaktadır. Sabırlı olmak elzemdir. Ancak yine de etkilerini hızlandırmak için dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılar vardır. Öncelikle büyüyü yaparken, yaptığınız kişinin şahsi malzemelerinden kullanmanız gerekir. Büyüyü yaparken dua okuduğunuz esnada gözleriniz kapalı olmalıdır. Yönünüzün kıbleye dönük olması gerekmektedir. Bütün aşamalar sırasıyla ve eksiksiz yapılmalıdır. Candar büyüsü yaparken fotoğraf kullanılamaz. Çünkü büyü, etkisini ve gücünü el emeğinden almaktadır. Bu nedenle büyü yapacağınız kişinin temsili resmini kendiniz elle çizmelisiniz. Aksi takdirde büyü etki etmeyecektir. Büyü yapılmadan önce mutlaka abdest alınmalı ve sesli bir şekilde niyet edilmelidir. Büyünün yapılacağı ortam sessiz ve temiz olmalıdır. Büyüyü yapacağınız kişinin resmini çizdiğiniz kağıtta, resim dışında herhangi bir leke ya da çizik olmamalıdır. Bütün bu aşamalar ve ayrıntılar dahilinde büyüyü tamamladıktan sonra, sabırlı olup büyünün etkilerinin göstermesini beklemeniz gerekir. Etki göstermediği takdirde ise istenirse tekrar denenebilir. Ancak etki etmeme sebebi eksik aşama ya da yanlış uygulama olabileceğinden dolayı, tekrarlanması durumunda daha dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir