Geri Getirme Büyüsü

geri getirme büyüsü

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Hayatımızda birçoğumuz kaybettiğimiz ve kaybetmek üzere olduğumuz insanları tekrar geri kazanmak isteriz. Başvurulan yollardan biri de büyü yaptırmak için medyuma başvurmak olmalıdır. Bu büyüye genellikle sevgili, eşle ayrıldığında başvurulur. Bazı zamanlar insanlar çok yakın olduğu insanlarla arasına yaşadığı durumlarla istemeden mesafe koyup uzaklaşma yoluna gidebilir. Bu yakın bir dost olduğu gibi aileden biri de olabilir. Kopup giden ilişkileri geri getirmek gibi zayıflayan ilişkileri de birbirine bağlar. Daha sıkı bağlar kurmak için iki insanın arasındaki bağ zayıfladığı an, kopmamak için geri insana bağlayabilen bir büyüdür. Bu yüzden insanların en çok rağbet edip başvurduğu büyüdür. Geri getirme büyüsü iyi niyetli, kaybetmemek ve mutlu olmak adına medyuma yaptırılmak istenen büyüdür.

Geri getirme büyüsü çeşitleri içinde aileden birini getirme, giden sevgiliyi, giden eşi geri getirme ve çalınan eşyaları geri getirme olarak ayrılmaktadır. En çok tutulan büyü sevgiliye ve eşlere yapılan büyülerdir. Toplum yapısında önemli olan aile olduğu için şiddetli tartışmalarda, yaşanan küslüklerde de bu büyü ailedeki bireylere uygulanıp refah bir ortama kavuşulabilir.

Hayatımızda insanlar genelde insanlarla ilişkilerini düzeltmek için geri getirme büyüsüne başvururlarken çok sevdikleri eşyalarını kaybettiklerinde ya da çaldırdıklarında bu büyüye medyum aracılığıyla başvururlar. Eşyalarını özel önem atfettiklerinde ve kaybettiklerinde büyünün etkisi kendisini daha kuvvetli gösterir. Medyum eşyayı size çeşitli vasıtalar sayesinde geri getirilmesine yardımcı olur. Bu büyü için mutlaka medyuma başvurulmalıdır.

Geri Getirme Büyüsü Etkileri

Bu büyüde, insanların birbirlerine hislerini kaybettiği, azaldığı durumlara göre etkileri kişiden kişiye değişebilir. Bazı genel etkileri mevcuttur. Büyü yapıldıktan sonra geri getirme büyüsü yavaş yavaş büyü yapılan kişiye etkisini gösterebilmektedir. Büyü yapılan kişi her zaman büyüyü yaptıran kişiyi fark etmeden düşünmeye başlar. Büyü yapılan kişi yaptırana sürekli sevgi besler ve bunu göstermek için uğraşır. Eğer ki bu büyü giden sevgiliyi geri getirmek için yapılıyorsa ve sevgilinin başka bir ilişkisi varsa büyünün etkileri hemen kendini göstermez. Çünkü medyum büyüyü yaptığı kişiyi sevgilisinden ayırmak için de ayrı bir çaba sarf edip büyüyü iki olaya karşın yapar. Geri getirme büyüsü büyü yapılmak istenen kişinin eşyasına yapılmalıdır. Eşyaya yapılan büyü kişinin özel alanına geri götürülür ve etkisi hızlı gerçekleşir Eşya evden alındıysa eve bırakılmalıdır. Genelde bu büyü tam anlamıyla ortaya çıkması için kırk gün içinde etkilerini yavaş yavaş kişinin üzerinde gösterdikten sonra ortaya çıkar.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Kişide değişiklikler gözlenir fakat kişi bunu fark edemeyecek kadar büyüyü yaptıranın tesirine kapılır. Kişinin etrafı değişiklik olduğunu anlar fakat kişi bunu fark edene kadar geri döner. Daima kişiyi yanında olsa bile düşünüp özlemeye devam eder. Büyü yapılan kişi geri geldiğinde ayrılmazlar. Geri getirme büyüsü aynı zamanda en etkili aşk büyüsünün içindedir. Büyü yapıldıktan sonra ilişki eskisinden daha iyi devam eder. Eskisinden daha mutlu bir ilişki olur.

 Etraflarındaki insanlar tarafından örnek gösteriler. Bir arkadaşa yapıldığında ise arkadaşlıkları daha kalıcı ve içten bir hale gelir. Ailede yaşayan bireyle ara düzeltmek için yapıldığında ise tartışmalar artık yok olur. Ve sadece sevgi dolu bir yaşam oluşur. Büyünün kişi tarafından anlaşılması imkansızdır. Fakat yaptığı hareketler değiştiği için diğer insanlar tarafından gözlemlendiğinde bir farklılık oluşur. Kişi bunu aşk olarak tanımlar. Geri getirme büyüsünün tutulması için mutlaka bir medyuma gidilip bilgi alınmalı ve ona göre hareket edilmelidir. Bu büyü eğer üzerinize yapıldıysa yine medyuma gidip büyüyün tesirini bozdurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir