Kaşık Büyüsü

kasik-buyusu-nasil-yapilir

Kaşık Büyüsü

Büyü insanların zor zamanlarında başvurduğu bir çözümdür. Geçmiş yıllardan beri insanlar çözemedikleri ve çaresiz kaldıkları durumlarda büyü yaptırmaya başvurmuşlar. Karşılıksız bir sevdaya tutulanlar, sevdikleri ile sorun yaşayanlar, mutsuz evlilikler, yanlış olduğu düşünülen ilişkiler ve daha birçok insanın derdinin çözümü olarak karşımıza büyü yaptırmak çıkmaktadır. Birçok konuda ve çok çeşitte büyü vardır. Bunlardan biri de hem çiftleri birbirine bağlamak için hem de birbirlerinden ayırmak için yapılan kaşık büyüsü adı verilen büyü çeşididir.

Kaşık Büyüsü Nedir?

Kaşık büyüsü geçmişten günümüze kadar ilişkilerde kullanılan sevgili, nişanlı, evli olan çiftleri bağlamak için kullanılan bir büyüdür. Bu büyü sayesinde birçok yuva yıkılmaktan kurtulmuş ve mutluluğa ermiştir. Yanlış olduğu düşünülen ilişkiler sorunsuz bir şekilde sonlanmıştır. Kısa zamanda çok etkili bir sonuç verir. Bu büyü ile eşinizi kendinize tekrar bağlayabilirsiniz. Eşiniz başka birine karşı ilgi duyuyorsa bile bu büyüden sonra size gelecektir. Bu büyüyü aynı zamanda eşleri ayırmak için de yaptırabilirsiniz. Eşinizden ayrılmak istiyorsanız ancak o sizden ayrılmıyorsa bu büyüyü tercih edebilir etkili bir sonuç alabilirsiniz. Çocuğunuz istemediğiniz bir ilişki yaşıyorsa onları bu büyü ile ayırabilirsiniz. Sadece eşler için değil nişanlınız ya da sevgiliniz için de yaptırabilirsiniz. Etkili ve kesin sonuç veren bir büyüdür.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eşinizin, sevgilinizin ya da nişanlınızın size bağlanmasını istiyorsanız kaşık büyüsü yaptırmayı tercih edebilirsiniz. Ya da eğer onlardan ayrılmak istiyorsanız ancak onlar ayrılmak istemiyor ise ayırmak için yaptırabilirsiniz. Çocuğunuz ya da bir akrabanız istemediğiniz bir ilişki yaşıyorsa yine bu büyü sizin için iyi bir çözüm olacaktır. Bu büyü yapmak biraz zordur. Evde kendiniz yapmanız doğru değildir. Kulaktan dolma bilgilerle yapılmamalıdır. Bu büyü ancak alanında uzman olan bir medyum tarafından yapılırsa güzel ve etkili bir sonuç alınır. Büyüyü yapmadan önce olacağına inanmanız önemlidir. Büyü adından da anlaşılacağı gibi kaşık ile yapılmaktadır. Ancak iki kaşık tutup yapılmaz. Kaşıkları birbirine bağlayarak, üzerine yazılar yazılarak yapılır. Yapılan işlemlerin, okunan duaların sıralaması bile çok önemlidir. Bu nedenle profesyonel biri olmadan yapmanız kötü şeylere sebebiyet verebilir. İşinin ehli bir medyum başvurmanız gereken yerdir.

Kaşık Büyüsünün Etkileri Neler?

Kaşık büyüsü yaptıran kişi eğer sevdiğini kendine bağlamak için yaptırıyor ise büyünün etkisi altında kalan kişinin gözü ondan başkasını kesinlikle görmez. Bilinç altı büyü yaptıran kişinin etkisi altında kalır. Ona yaptığınız olumsuz hareketler karşısında bile sevimli görünmeye başlarsınız. Başka bir ilişki yaşıyorsa o ilişkisini bir anda bırakıp hemen size geri döner. Bunun bir büyü olduğunu fark etmez. Büyü soğutmak için yapılınca büyünün etkisi altında olan kişi büyüyü yaptıran karşı bir anda soğumaya başlar. İçinde bir nefret oluşmaya başlar. Ve kısa sürede o kişiden ayrılır. Eğer kızınızı ya da oğlunuzu ilişkisinden ayırmak için yapıyorsanız çok kısa bir süre de büyü etkisine girip kendi rızaları ile ayrılırlar. Çok etkili ve kesin çözüm veren bir büyüdür.

Kaşık Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Kaşık büyüsü ayırmak için yapılmış olsa da bağlamak için yapılsa da çok etkili olan bir büyüdür. Bu nedenle de eski zamanlardan günümüze kadar çok sık tercih edilir. Büyü işlemi yapıldıktan bir hafta sonra etkisini görmeye başlayabilirsiniz. Büyünün etki etme süresi konusuna göre kişiye göre değişiklik gösterebilir ama kesin sonuç verir. İyi bir medyum ile çalışma yaparsanız çok kısa bir süre de istediğiniz sonucu alırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir