Adet Kanı Büyüsü

adet-kani-buyusu

Adet Kanı Büyüsü

Çok eski zamanlardan günümüze kadar insanlar çok zor durumda kaldıkları zamanlar da büyüye başvurmuşlardır. Çeşitli malzemelerden karışımlar yapılarak, kimi zaman dualarla, kimi zamansa gerekli ritüellerle büyüler yapılır.    Ama daima bu alanda tecrübeli insanlar tarafından yapılmalıdır. Bu etkili bir sonuç alma bakımından önemli bir detaydır. En kısa sürede çok etkili sonuçlar alacağınız birçok büyü çeşidi vardır. Adet kanı büyüsü bunlardan biridir. Bu büyü ile sevdiğiniz insanı, sevgilinizi ya da eşinizi kendinize bağlaya bilirsiniz.

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Sevdiği adamı kendine bağlamak isteyen kadınların çokça tercih ettiği büyü çeşididir. Gerek evli, nişanlı gerekse de sevgilisi olan kadınlar erkekleri bu büyü ile kendine bağlayabilir. Büyünün adının adet kanı büyüsü olma nedeni malzemelerinden birinin adet kanı olmasından kaynaklıdır. Eski zamanlardan beri kadınların eşlerini kendilerine bağlamak için yaptırdığı bu büyü çok etkili olduğundan günümüzde de tercih edilmektedir. Eğer kendinize bağlamak istediğiniz erkek başkası ile birlikte olsa bile bu büyünün ardından size geri döner. Gözü artık sizden başka hiçbir şey görmez.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kadınlar geçmiş zamanlardan günümüze kadar her zaman sevdikleri erkeklerin onlardan başka kimseye bakmamasını istemiştir. Kimi zaman güzel giden bir ilişki de bile kocanız size karşı birdenbire soğumuş olabilir. Ya da başka bir kadına ilgi duymaya başlamıştır. Tüm bunlara karşı çok etkili bağlama büyüsü olan adet kanı büyüsü size çözüm olabilir. Etkili olduğu için günümüzde hala sıkça kullanılan bu büyüyüyaptırtmak çok zor değildir. Ancak doğru malzemeler kullanılmalı ve doğru dualar sırası ile büyük bir titizlik ile okunmalıdır. Büyü yaptırmak isteyen kadının adet kanı ve başka malzemeler ile yapılır. Büyüyü yanlış yapmanız kötü sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle büyüyü bu konu da tecrübeli uzman bir medyum ile birlikte yapın.

Evde kendiniz kulaktan dolma bilgiler ile yapmayı denemeyin, sakıncalıdır. Bu büyü sadece kadının adet kanını erkeğin yemeğine katarak ya da birkaç dua okuyarak yapılmaz. Daha farklı ritüeller ve malzemelere de ihtiyaç vardır. Bu malzeme ve ihtiyaçlar tercih ettiğiniz medyum tarafından alınır. Ve büyü işlemlerine başlanır. Medyumunuz başlamadan önce sizden bilgilerinizi isteyebilir. İşlem bittikten sonra kısa bir süre de olumlu sonuç alırsınız. Yapılan büyünün etki etme süresi büyünün konusuna göre değişir ancak kesin çözüm alırsınız.

Adet Kanı Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Adet kanı büyüsü kısa sürede etkili sonuç veren bir büyüdür. Çoğunlukla eşinin onunla ilgilenmediğini düşünen kadınların eşlerini kendilerine bağlamak için yaptırmayı seçtikleri bir büyüdür. Eşiniz, sevgiliniz ya da nişanlınız size soğuk davranıyorsa, artık sizi sevmiyorsa, başka birine ilgi duyuyorsa bu büyü sizin için doğru seçim olacaktır. Bu büyü yapıldıktan sonra büyünün etkisi altında olan kişinin bilinç altı tamamen büyü etkisinde olur. Sadece büyüyü yaptıran kadını düşünür. Gözleri ondan başka hiç kimseyi görmez. Aralarında eğer bir problem varsa bile o problemler bir anda sona erer. Artık kavga etmezler. Büyünün etkisinde olan erkek sadece büyüyü yapan kişinin yanında olmak ister ve ilişkileri örnek gösterilecek kadar güzelleşir. Eğer büyüyü yaptıran kişiden başka bir sevdiği ya da ilişkisi var ise bile onu bırakıp hemen geri döner. Uzman ve tecrübeli bir medyum tarafından yapıldığı sürece çok güzel sonuçlar verir. Sevdiğinizin gözü sizden başka kimseyi görmez ve çok güzel bir ilişkiniz olur. Büyü etkisi altında olan kişi bunun bir büyü olduğunun farkına varmaz.

One Comment on “Adet Kanı Büyüsü”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir