Papaz Büyüsü

papaz-buyusu

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü yapılışı oldukça zor olan bir büyüdür. Konunun uzmanı olmayan kişiler tarafından yapılması tavsiye edilmemektedir. Papaz büyüsünü hem yapmak zordur hem de bozmak zordur. İşte tam da bu nedenle papaz büyüsü yaptırdığınız insanlara da dikkat etmeniz gerekmektedir. Kesinlikle işinin ehli olmayan insanların papaz büyüsü yapmayı denemeleri önerilmemektedir.

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsü aslında aynı anda iki amaç içinde yapılabilen bir büyüdür. İki kişinin arası düzelsin diye de yapılabilir. Aynı zamanda araları bozulsun diye de yapılabilen bir büyüdür. Papaz büyüsünün tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Süryaniler ve ibranilerde de papaz büyüsü kullanılmış olduğu zamanımızda bilinmektedir. Orta çağ’ da papaz büyüsünün kullanım amacı aslında gücünü halka kanıtlamak yoluyla kendisine hizmet ettirmek gibi amaçlarla kullanılmış olduğu bilinmektedir.

Papaz Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Halk arasında yanlış bir inanış vardır. Papaz büyüsünün herkes yapabilir düşüncesi kesinlikle yanlış bir inanıştır. Papaz büyüsü yapmak için ehil olmak gerekmektedir. Konu hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerin yapmaya çalıştığı büyüler bozulma aşamasında sıkıntı çıkarmaktadır. Kesinlikle bozulması çok zordur. Bu büyüyü yapabildiğini iddia eden ve “bana yaptırın” diyen herkese inanılmaması gerekmektedir. Eğer inanarak yaptırdığınız kişi işinin uzmanı değil ise sonucu ve zararları tamir edilmeyecek şekilde olmaktadır. Bu nedenle ilk önce araştırmak gerekir. Daha önce papaz büyüsü yapmış olup olmadığı ve yapmış ise ne kadar başarı elde ettiği ile ilgili bilgi araştırmadan büyü yaptırtma malıdır.

Papaz Büyüsü Neden Yaptırılır?

Papaz büyüsü yaptırmanın amacı ikiye ayrılır.

  1. İyi niyetli yaptırılan papaz büyüsü
  2. Kötü niyetli yaptırılan papaz büyüsü

İyi niyetli yaptırılan papaz büyüsü, eşler arasındaki muhabbeti arttırmak, aldatan eşlerin toparlanmasını sağlamak, evini terk eden kadın veya erkeği evine döndürmek gibi iyi amaçlarla yaptırılan papaz büyüsüdür.

Kötü niyetler ile yaptırılan papaz büyüsü, burada amaç daha farklıdır. Kıskanç ve kötü niyetli insanlar tarafından iki insanın arasını bozmak için yaptırılan papaz büyüsüne daha çok rastlanmaktadır. Aslında kötü amaçla yaptırılan papaz büyüsünü pek kimse yapmak istemez. Buna rağmen yaptırıldığında ise sonuçları ve büyünün bozulması çok zor olmaktadır. Kıskançlık ve birini elde etmek amacıyla yaptırılan papaz büyüsü, büyü yapılan kişinin üzerinde çok etkili olabilmektedir.

Papaz Büyüsü Yapılan Kişi Nasıl Anlaşılır?

Papaz büyüsü çok kuvvetli bir büyüdür. Yapıldığı kişiye hemen etki etmeye başlar. Ayırma amaçlı yapılan papaz büyüsünde eşler arasına hemen bir soğukluk girer ve araları açılır. Eğer çabuk fark edilip hemen büyü bozulmazsa ayrılıklarla sonuçlanabilir. Papaz büyüsü yapılan kişiyi etkisi altına alır. Bu nedenle kişi sürekli sinirli ve agresif olur. Her an patlamaya hazır bir bomba gibidir. Büyünün yapılma amacı ayırma şeklinde değil bağlama ve muhabbet amaçlı yapılmışsa etkisini bu yönde gösterecektir. Bağlanması istenilen kişiye karşı davranışları değişip sevecen olmaya başlayacaktır.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Öncelikle şunu belirtmekte fayda vardır. Papaz büyüsü herkesin yapabileceği bir büyü değildir. Öncelikle konunun uzmanları tarafından bilinçli olarak yapılması şarttır. Belli kuralları ve yapılış şekli olduğu için onları bilmek gerekmektedir. Gereken objeleri temin ettikten sonra ancak işin uzmanı yapabilir. Yapılan papaz büyüsünü bozmak ise en az yapması kadar zahmetli ve zor olmaktadır. Herhangi bir kişi asla papaz büyüsünü bozamaz. Papaz büyüsünü bozan kişi tıpkı büyüyü yapma aşamasında olduğu gibi bilgili ve konuyu hakim olmak zorundadır. Papaz büyüsü bilinçsiz bir kişi tarafından bozulmaya çalışılırsa daha kötü sonuçlarla karşılaşılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir