Sabun Büyüsü

sabun-buyusu

Sabun Büyüsü

Bu büyü çok eski zamanlara kadar dayanır. İnsanın insana kötülük yapmak için nefretten gözünün döndüğü verebileceği en büyük zararı vermek için yaptırmayı veya yapmayı göze alması gerekir. Sabun büyüsü kara büyü dediğimiz zarar verici, yok edici ve acı çektirici bir büyüdür. Genel de ekonomik olması sebebiyle sabun tercih edilir. Olağandışı varlıkların kötülük yapmaları sağlanır. Hızlı etki eder ve bozulması çok zordur. Bir insanı sabun gibi eritip öldürmek için yapılır. Sabun büyüsünün tek amacı zarar vermektir.

Bu büyü tek başınıza oturup okuyup iğneleyip yapabileceğiniz türden bir büyü değildir. Bu büyüye kara büyü denmesinin sebebi aşamalar doğru yapılırsa genelde sonuç kesindir.  

Genelde sabun büyüsünü büyü ehli denen doğuştan bu olaylara yatkın kişiler yapar. Siz de sabun büyüsü yaptırmak istiyorsanız bu ehil kişilere istedikleri parayı vermek zorundasınız. Sizin nefret ettiğiniz kişiye acı çektirmeyi ne kadar istediğiniz burada karar verici olacaktadır.

Sabun Büyüsü Neden Yapılır?

Uğruna büyü yaptırmak istenen kişiye zarar vermek, kötülük yapmak için kullanılır. Büyü bozulmazsa sadece ölüm kurtarabilir bu kişiyi. Nihai sona ulaşana kadar kişinin zihinsel yapısı bozulur, dengesini yitirir. İş hayatında ve özel hayatında kendini malum sona götürecek yanlış kararlar aldırır. Mideyi ve kalbi hasta eder. Eğer büyüye uğrayan kişinin gerçek bir hastalığı varsa bunun şiddetini artırır, kişinin cinsel gücünü yok eder. Erkekliği bağlama, kadınlığı köreltme durumunu gündeme getirir. İnsanın herkesle arasını bozar, yuvasını dağıtır. Ticaretine zarar verir. Büyüye uğrayan kişi gerçekte olduğundan daha farklı davranışlar sergiler, ahlaksızlaşmaya başlar. İnsanlar kendi eylemleri ile kendilerini zor da bırakırlar, bunu neden ve nasıl yaptıklarına anlam veremezler, kendileri de şaşırır, ama engel olamazlar. Bunlar hep bir kısır döngü haline gelir. Sabunun erimesi sürecinde yaşanan kötü tecrübeler sabun erimeye devam ederken dozu artarak devam eder. İğneler düşmeye başladığında artık büyüden kurtulma şansı da hızla yok olur.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsü yapılabilmesi için öncelikle ne kadar zamanda etkilemesini istediğine karar verir kişi. Sabunun çabuk eriyenini veya biraz geç eriyenini tercih edebileceği gibi eğer büyünün on günden önce hatta saatler içinde etkisini göstermesini isteniyorsa sabun yerine kireç taşı da kullanılabilir. Aylar sonra etki çemberini tamamlanması ise beklenen, o zaman kil kullanılmalıdır. Kil sabundan daha dayanıklıdır.

Sabun büyüsünü 3 aşamada inceleyebiliriz;

1.Suret Verme; Sabun kullanılarak basit bir heykelcilik yapılır. Kendi adı ve anne adı da kullanılarak tılsım oluşturulur.

2. Telesma Aşaması; Sabun kalıbı üzerine bir tılsım bırakma aşamasıdır. 2 şekilde yapılır, birincisinde sabunun belli yerlerine iğneler saplanır. Kişiye verilmek istenen zararın boyutuna göre sabunun neresine, kaç tane iğne batırılacağı belirlenir. Eğer amaç kişinin ailesine ihanet etmesi amaçlanıyorsa, sabunun arkasına 3 iğne batırılır. Amaç başkasına aşık etmek ise sabunun ön tarafına 12 adet iğne saplanır. Ancak bu iğne saplamaları belirli bir şekle ve sayıya göre yapılır.

Bu aşamada birkaç farklı uygulamaya rastlanabilir. Ehil kişinin 1 saat içinde bu işin özel duasını 41 kez okuması, 41 günde 41 iğne ile devam edilmesi, her gün tam zamanında başlayıp bitirilmeli 1 saati aşmayacağı gibi okumanın erken de bitmemesine özen göstermek gerekir.

3. Tayin Aşaması; Sabunun atılması aşamasıdır. Gece vakti, nehir, göl veya deniz gibi büyük bir suya atılmalıdır. Kuyuya atmak büyük bir hatadır, çünkü o zaman büyüyü yapan kişiyi etkiler. Sabun suyun içinde erimeye başladığında kişisi de etkilenmeye başlar. Sabun eriyip de iğneler düştüğünde sabun büyüsü etkisini tamamen gösterecek demektir.                                                                                                                                                                                                                        

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir