Soğutma Büyüsü

sogutma-buyusu

Soğutma Büyüsü Nedir?

İnsanın yaratılışında olan üstünlükleri hem kendisini çok zayıf hem de çok güçlü yapabilir. Hayatında olması gereken tüm duyguları bazen uç noktalarda yaşayabilir. Sadece bizim tercihlerimiz değil etrafınızdaki İnsanların tercihleri de bizim mutluluğumuza etki eder. Sevdiklerimizi herkesten kıskanırız. Kıskançlık duygumuzu yönetmekte zorlanabiliriz. Sevgimizin aşırıya gittiği durumlarda kendimize söz geçiremez bazen işimizi bazen bir mekanı bazen hayatımızdaki bir insanı aşırı bir tutku ile sevebiliriz. Hele çok sevdiğimiz bir insan başka bir şeyi böyle bir tutku ile seviyorsa ve biz bunun yanlış olduğunu düşünüyorsak; elimizden bir şey gelmez.

Oysa insan manevi olarak tesir edilebilir bir yapıya ve ruha sahiptir ve eski zamanlardan beri metafizikle uğraşan uzmanlar farklı şekilde insana tesir edebilir ve yönlendirebilirler. Böyle durumlarda soğutma büyüsü yapmak veya yaptırmak bir çözüm olabilir. Soğutma büyüsü bir kara büyüdür. Yaptıran insanın niyetine göre iyi bir şekilde kullanılabilecek olan bu büyü gerçekten birbirini çok seven insanları ayırmaya da yol açabilir. Eğer kötü bir niyet ile evli çiftlerin arasını bozmak için yapılırsa Kara Büyü olarak adlandırılır ve büyü yaptıran kişiye de zarar verebilir. Bu yüzden şimdi Herkes kalbini bir yoklasın ne niyet ile bunu yaptıracaksınız; gerçekten başka bir çare bulamadınız mı?

Çok sevdiğiniz eşiniz başka birisine gönlünü kaptırmış gibi mi görünüyor veya başka birisi ona tutulmuş ve bir şekilde bırakmasını istiyorsunuz ama yapamıyorsunuz. Veya eşiniz işine olan bağlılığından dolayı sizi ve çocuklarını ihmal mi ediyor veya bağlandığı bir mekandan uzaklaşmamak için herkesin hayatını zindan eden bir yakınınız mı var? Böyle bir durumda bu işin uzmanı olan medyumlar büyü yaparak böyle bir durumdaki kişiye işinden, bağlandığı mekandan veya sevdiği insandan ayırabilir. Bu sayede yanlış iş ortaklıklarının sonlanması sağlanabilir, ailelerin huzurunu bozan bazı dostlukların son bulması sağlanabilir, kızınız veya oğlunuz için uygun olmadığını düşündüğünüz kişilerden uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü kelime anlamı olarak nedeni belli olmayan ve açıklanamayan olaylar demektir. Soğutma büyüsü de birdenbire birbirini seven sevdiği şeyden aniden nedensiz uzaklaşmayı sağlayan çok güçlü bir büyüdür. Büyü yapılan kişilerin aralarındaki bağ zayıflamakta ruhları birbirinden uzaklaşmakta iletişim kurmakta zorlanmakta ve birbirlerini neden sevdiklerini sorgulamaya başlamaktadırlar. İnsan sevmek için çok güçlü bağlar kurar bu bağları zayıflatmak sevdiği şeyden soğumaya neden olur. Bu bağları zayıflatmak Kadim bazı bilgilerle bazı tılsımlı sözlerle bazı objelerle mümkündür.

İşte soğutma büyüsü yapan uzman medyumlar bu tılsımları bilgi ve becerileri ile kullanarak doğru kişiye yönlendirebilirler. Sadece biraz sabırla beklemek ve neticeyi görmek gerekmektedir. Büyü yapılması istenen kişilerin eşyalarına ve bulundukları mekana ulaşabilmek gerekmektedir. Bu büyüler uzman medyumlar tarafından yapılabilir bilgisi tecrübesi ve kadim bilgisi olan hüddam ilmine vakıf olması gerekir.

Soğutma büyüsü Etkileri nelerdir?

Uzman medyum bu büyüyü yaptıktan sonra etkisi görülmeye başlar. Kara büyü olduğu için, büyünün etkisi ile problem çıkarsan bir kişi haline dönüşebilir kendisi ile baş edemez. Büyülenen yapılan kişi iradesi dışında mantıksız davranışlar gösterebilir. Kendisi gibi davranmaz ve gergin agresif olmaktadır.  Normalde yapmaktan hoşlandığı şeylerden artık keyif almamakta açıklanamayan nedenlerle sevdiği şeylerden uzaklaşmaktadır. Neticede kendisine ve sevdiklerine zarar verebilir çok dikkatli olunmalıdır böyle bir yönteme başvurarak soğutma büyüsü yaptıran kişi de yine çok dikkatli olmalı, sadece iyi neticeler için böyle bir yönteme başvurulmalıdır. Yoksa Kara Büyü etkisini size ve sevdiklerinize zarar vererek gösterir. Doğru uzmanı bulun ve kalbinize sorun iyi bir niyetle mi bu işi yapmak istiyorum.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Soğutma büyüsü yapıldığını anlamak çok zordur. Ve çoğu zaman iş işten geçtikten sonra fark edilir. Tıpkı tesir etmesi için yapılan değişik işaretler kullanan eşyalar ve farklı frekansları olduğu gibi bozulması içinde farklı tasarımlı sözler eşyalar ve dualar bulunmaktadır.

Nasıl ki büyü yapmak için uzman bir medyuma ihtiyaç varsa bozmak için de yine bir uzmana gerek vardır. Kendisine büyü yapıldığını düşünen kişilerin bir uzmana başvurarak üzerindeki büyüden etkisinden kurtulabilir. Bütün büyülerde olduğu gibi okunacak dualar ile büyünün tesirinden kurtulmak mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir