ANA SAYFA / Papaz Büyüleri / papaz büyüsü nasıl yapılır

papaz büyüsü nasıl yapılır

papaz büyüsü nasıl yapılır

Büyü dünyasındaki en etkili ve en çok korkulan işlemlerden biri olan papaz büyüsü insanlar sıkıntı vermek ve kötülük yapmak amacı ile kullanılmaktadır. Karar büyü sınıfının en özle işlemi olarak gösterilen bu işlemleri birçok medyum yapmak istemez veya yapamaz. Bu sebeple papaz büyüsü yaptırmak isteyen kişiler kesinlikle medyum seçiminde çok dikkatli olmak zorundadırlar. Papaz büyüsü nasıl yapılır diye araştırmalar yapan kişiler bu işlemlerde birçok farklı teknik ve nesnenin kullanılabildiğini görebilmektedirler.

Özellikle kimi zaman hayvan bedenlerine ait parçaların dahi, kullanılabilmesi bu işlemlerin en kadar farklı ve özel olduğunu ortaya koyabilmektedir. Bu işlemlerde amaç insanlara sıkıntı vermek olduğu için özellikle direk olarak etki altına alınacak olan kişilerin bilgileri, eşyaları veya o kişi ile ilişkili her şey kullanılabilmektedir.

Papaz büyülerinin bir diğer önemli özellikleri ize bozulmalarının çok zor olmasıdır. Bu sebeple medyumlar kendilerine gelen taleplere insanların her zaman uyarmakta ve öncelikle bu işlemleri kullanmamaları için ikna etmeye çalışmaktadırlar. En deneyimli medyumları dahi bu işlemleri yapmak istememeleri papaz büyüsünün en adar sıra dışı bir işlem olduğunu ortaya koymaktadır.

Bir yorum

  1. yasin ozguner

    Hayirli günler benim sorum ablam bundan 12 yil önce birisi tarafından zorla şantaj ve tehdit le zorla kacirdi gittik geri aldik olay buyumesin kan davasina donusmesin diye şikayetçi olmadik dovmedik oldurmedik aradan 12 yil geçti simdi bu şerefsiz hortladi ablami tekrar rahatsız etmeye evliliğini bozmak için ugrasiyor 4 çocuğunun en büyüğünü kendinden saniyor ve dava acmis simdi eşiyle kavgali 1 haftadir siginma evinde kaliyor ve bosanacaklar ben simdi kafama koydum silah alip gidip bu köpeği vuracam namus davasi artik ama yolumdan döndüm bir oğlum oldu birakip gidemedim hocam simdi sizden isteğim bu köpeğe papaz büyüsü yapabilirmiyiz basina öyle musibetler belalar gelsin kendi basini yesin varmi buna bi çare itin sadece adi soyadi ve olduğu ili ilçeyi biliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!