ANA SAYFA / Ayırma Büyüleri / soğutma büyüsünü bozmak

soğutma büyüsünü bozmak

soğutma büyüsünü bozmak

Büyü bozma işlemlerinin her zaman için zor ve sabır isteyen işlemler olduğunu belirten uzmanlar bu konuda kendilerine gelen taleplerde öncelikle insanları ne kadar süre içinde sonuç alacaklarının belli olmadığı konusunda bilgilendirmektedirler. Özellikle soğutma büyüsünü bozmak konusunda yapılan çalışmalarda insanların birbirlerine karşı olan duygularını eski durumuna getirmek için ciddi bir emek vermek gerekmektedir.

Özellikle bu işlemlerin sadece çok güçlü duaların belli zamanlarda ve belli adetlerde okunması ile yapıldığı düşünülürse sabır konusunun ne kadar önemli olduğu bir kez daha anlaşılacaktır. Medyumlar birbirlerinde uzaklaşmış olan kişileri yeniden bir araya getirmek ve birbirlerine karşı olan duygularını eskisi gibi yapabilmek için genellikle gün doğumu sırasında çok güçlü olduğu birçok kez kanıtlanmış olan duaları okumaktadırlar.

Bu okuma süreci istenen durum ortaya çıkmaya başlayana kadar sürmelidir. Bu aşamada insanların medyumları beklemekten başka bir çareleri yoktur ve bu süreç içinde kesinlikle bilinçsiz bir şekilde davranışlar sergilememek gerekmektedir. Aynı zamanda büyü bozma işlemlerinde deneyimli kişiler ile çalışarak sonuç alma süreci daha da kısaltılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!