ANA SAYFA / Bağlama Büyüleri / uzaktan bağlama büyüsü

uzaktan bağlama büyüsü

uzaktan bağlama büyüsü

Bağlama büyülerini yapacak olan kişiler genellikle etki altına alınacak olan kişilerin kendilerine yakın bir konumda olmalarını istemektedirler. Bu sayede ilgili kişilerin enerjilerine daha kısa zaman içinde etki edilebilmekte ve kendilerini etkilemek daha kolay olmaktadır. Ancak kimi zaman bu kişiler uzakta oldukları için yapılacak olan işlemler de farklılık görülebilmektedir. Özellikle uzaktan bağlama büyüsü adı ile yapılan bu işlemler insanların bilinçaltılarını etki altına alıp kısa zaman içinde sevdikleri kişileri kendilerine aşık edebilmelerine olanak tanımaktadır.

Eğer ilgili kişiler konum olarak çok uzak bir noktadaysa kendilerinin herhangi bir eşyaları, resimleri veya şahsi bilgileri ile de yapılabilmektedir. Medyumlar bu nesneleri kullanarak ve daha sonra etili duaları okuyarak kısa zaman içinde istenen sonuçları etki altına alabilmektedirler. Çok uzun zamandan bu yana yapılmakta olan bu işlemleri bilen insanlar kendileri için olduğu kadar çevrelerindeki kişiler tarafından da bu işlemlerini kullanılması için önerilerde bulunmaktadırlar. Bağlama büyülerinin etkileri her zaman tahmin edilenden daha yüksek ve daha güçlü olduğu için yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

2 comments

  1. Fahri Pilavci

    SelaminAleykum hocam benim sevdigim bayan yabanxi ama Elhamdülillah Müslüman bu gun bana başkasıyla evlendim mesaji atti ama kalbinin bende oldugunu beyan etti basklarinin baskisiyla bu akdi gerçekleştirdim dedi bu durumu nasıl çözebilirim nasıl geri donmesini saglarim kesin cozum nedir bu olayi kabullenemiyorum psikolojim alt ust oldu saygılarimla…

  2. 12 senelik yuvamiz kaynanam sayesinde yıkılıyor 3 çocuğumuz var allah rızası için yardımcı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!